Щось в лівому оці під повікою і болять очі

Спрашивает: Світлана
Пол: Женский
Возраст: 51 год
Хронические заболевания: Тонзиліт, запалення пазух носа
Здрастуйте, прошу допомогти поставити правильно діагноз і призначити лікування. Вже близько 1,5 місяця болить ліве око. Відчуття що щось потрапило під верхню повіку. Раніше попала капля гарячого жиру, після промивання холодною водою, нічого не турбувало. Загострення відчулось, коли працював кондиціонер. Багато часу проводжу за комп'ютером. Так мов щось заважає і є в оці, було почервоніння жилок уверху. Капала 6 діб по 2 каплі 4 рази Калію йодид. Не допомогло. Запалення почалося в лівому оці біля носа. Капаю дві доби Окомістином по 2 кап 4 рази в два ока. Трішки легше, в углу ока не болить, але щось мішає зверху під повікою. Очі болять, здається прилипають повіки до очей. Але стала краще бачити. За здалегідь дякую, сподіваюсь на Вашу допомогу
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 16 ноября 2021 года

1 ответ

Аль-Рубаи Мария Алексеевна
офтальмолог 2021-11-18 18:44
Здравствуйте! Здесь много разной патологии может быть (начиная от синдром сухого глаза и заканчивая патологией сетчатки).
Поэтому нужно очно показаться врачу