Сахар скачет

Спрашивает: Анна Одесса
Пол: Мужской
Возраст: 14 лет
Здравствуйте, доктор.
Ми з Одеси, але тимчасово перебуваємо у Пскові. Важко з лікарями.
У сина кілька років після сьеденного у величезній кількості солодкого цукор стрибнув до 6.1. Більше до таких одиниць не піднімався. Обстежувалися, всі аналізи здали, по ним норма. Але натщесерце перевіряємо і глюкоментр показує або 5.3, або 5.5 не вище і не нижче. Скажіть, будь ласка, це норма чи все таки потрібно копати глибше?
Добавлен: 6 июля 2022 года

1 ответ

Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2022-07-07 01:38
Здравствуйте.
Это норма.