Прозорі пухирці в горлі

Спрашивает: Соломія
Пол: Женский
Возраст: 10 місяців
Здравствуйте, в дитини в горлі з’явилися пухирці, інших симптомів окрім покашлювання немає. Дитина почувається добре. Скажіть буть ласка що це можн бути і як лікувати? Тримається більше 2 тижнів пухирців за цей час лише побільшало. На фото стан горла зараз
Категория: Детский лор
Добавлен: 14 мая 2021 года

1 ответ

Гаврицкая Елена Николаевна
детский лор 2021-07-08 11:24
Здравствуйте, нужно более качественное фото, по данному фото невозможно оценить состояние горла