Пухирці у горлі, сідає голос, починаю кашляти, що потрібно робити?

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Хронічних немає, і лікування простуд проходить від 5-10днів
Доброго дня, питання що може бути? 2 дні назад почало турбувати горло, сідає голос періодично, хочеться відправляти. Температури немає, на початку лютого хворіла на бронхіт. Побачила пухирці і злякалась, підскажіть до кого звертатись?
Категория: Лор
Добавлен: 21 марта 2021 года

1 ответ

Здравствуйте.

У Вас скорее всего ОРВИ, ОРЗ. Обратитесь к терапевту