Бульбашки на мові та задній стінці горла

Спрашивает: Наталія
Пол: Мужской
Возраст: 12 РОКІВ
Хронические заболевания: Не має
Доброго дня! Не знаю чи правильно звертаюсь, проте я просто не знаю куди і до кого звернутись. В дитини вік 12 років, на мові та на задній стінці пухирці, постійні гнійні пробки з температурою 35,5-35,8, мигдалини дряблі та не функціональні. пухирці вже близько року ніхто не може встановити діагноз та лікування за останніх два дні погіршення. Лор відправляє до стаматолога, останній до Лора. Здавали аналіз на ВПЛ негативний, тільки штам 59 позитивний. Лікували Хелікобактерпілері, все без змін.
Категория: Лор
Добавлен: 24 мая 2021 года

4 ответа

Здравствуйте! У ребенка хронический тонзиллофарингит. В миндалинах образовываются казеозные пробки, что типично для хронического тонзиллита. Казеоз должен в норме выходить (вылетать) самостоятельно.
На задней стенке глотки разросшиеся лимфоидные гранулы -иммунный аппарат глотки, как симптом хронического гранулезного фарингита. Что ребенка беспокоит?
Наталія 2021-05-24 15:43
В дитині біль в горлі, присутьність чожурідного тіла в горлі, кашель інколи. Підскажіть чи варто лікувати дану хворобу чи краще видалити мигдалини?
Можливо потрібні додаткові аналізи?
Наталія 2021-05-24 15:49
Часто температура 35,5.
Підскажіть а з боку на язиці також гранульозний фарингіт?
По бокам - небные миндалины. Относительно кашля, разрастания лимфоидной ткани сдайте мазок на флору из глотки и носа с чувствительностью к антибиотикам, а также кровь на на антитела к ВЭБ, ЦМВ и вирусу простого герпеса 1. 2 типа.