Продуло вухо

Спрашивает: наталя
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Добрий день підкажіть будьласка продуло вухо біль ниюча болить як зовнішня так і внутрішня сторона візит до лікаря неможливий оскільки знаходжусь за кордоном з груднячком на руках підкажіть будьласка як можна це вилікувати прикладаю тепло а також ватку зі меновазиновим спиртом капала камфорне масло
Теги: болит вухо від сквозняка, вyxo ckвoзняk
Категория: Лор
Добавлен: 9 ноября 2013 года

1 ответ

Здравствуйте! Используйте капли в уши (Софрадекс, Нормакс, Диоксидин, Анауран и т. Д.). С целью обезболивания принимайте противовоспалительные препараты (Найс, Ревалгин, Баралгин и т. Д.)
p. S. Будьте здоровы!