Підвищенні лейкоцити

Спрашивает: Віка
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Пів року тому з'явились папіломи на вході в піхву, на шийці матки Змінився гінеколог, який каже що там нічого немає, що я здорова жінка. Звернулась до шкірвендерматолога, який підтвердив наявність розростань. В останніх мазках шийки матки лейкоцити70, запальний тип мазка Зараз з'явилось печіння статевих органів, біль в лімфовузлах. Самостійно здала плр на хламідії, гонорею, уроплазму, мікоплазма, трихомонаду, все негативно Обстежилась на віл сифіліс негативно. Скажіть чи можуть папіломи підвищувати лейкоцити в мазку, печіння і збільшені лімфовузли?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 марта 2020 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2020-03-16 08:44
Доброе утро, да, возможно, но Вам стоит сдать ещё бак. Посев из влагалища.