Папіломи на статевих органах

Спрашивает: Зоя
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Здравствуйте, на шийці матки папіломи, на вході в піхву також. Скажіть чи можуть підвищуватись лейкоцити в мазку 70, через ці утворення Здала плр на всі генітальні хвороби, нічого не виявлено. Снід, сифіліс негативно Збільшений лімфовузол в пазвині. Здавала на герпес, впл негативно. Допоможіть.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 марта 2020 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2020-03-15 12:37
Добрый день.
Нет, из - за этого не может быть повышения лейкоцитов.
Если нет никаких инфекций, то рекомендую вам пересдать мазок на флору.