Обсипає прищами обличчя
Спрашивает: Дана
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: немає
Доброго дня, не знаю що робити від 15 років почало дуже обсипати прищами обличчя, пробувала різні методи нічого не допомагає, у мами такого ніколи не було, у батька не значні, лиш у мене з братом, допоможіть будь ласка підскажіть щось!
1 ответ
Добридень! Треба звернутись до дерматолога і визначитись з причиною. А також дерматолог Вам випишіть спеціальний рецепт який готують в аптеках.