Як правильно приймати лазолван

Спрашивает: аноним
Пол: не указан
Возраст: не указан
Дитині 1рік і 10 місяців. Він приймає лазолван в сиропі 2 рази вдень вже 5 днів, але дальше має мокрий кашель, який був до прийому. Чи можна дальше вживати цей сироп і скільки днів?
Теги: лазолван, лазолван прием, як приймати лазолван, скільки днів можна приймати лазолван
Категория: Терапевт

1 ответ

Здравствуйте! Необходимо проконсультироваться с наблюдающим вас педиатром, который установит степень тяжести проблемы, исключит осложнения. Дальнейший приём препарата без наблюдения врача не желателен.
p. S. Будьте здоровы!