Кашель і нежить

Спрашивает: аноним
Пол: не указан
Возраст: не указан
Добрий день, моєму синові 1 рік і 10 місяців. Минулого тижня в понеділок в нього піднялась висока температура 39, на другий день температура впала і почалася нежить. Я йому капаю хьюмером і витягую слизь грушею. Вже нібито йшло на полегшення, але вчора почався кашель (таке враження, що він спочатку втягує-вдихає, а тоді відкашлює). Я помітила, що в нього прорізався очний зуб. Чи можна в такому випадку говорити про вірусне захворювання. Що найкраще подавати дитині, якщо вона не хоче вживати ліків у формі сиропу, все випльовує. Чи можна лише компресами вилікувати дитину, якщо так, то які ви б мені порадили. Дуже дякую.
Теги: кашель, простуда, прорезывание зубов, кашель и простуда, прорезывание зубов и кашель, очний зуб у дитини
Категория: Терапевт

1 ответ

Здравствуйте! У ребёнка, скорее всего, ОРЗ. Необходим осмотр педиатра, чтобы исключить серьёзные бронхолёгочные заболевания. Прорезывание зубов не влияет на формирование кашля.
p. S. Будьте здоровы!