КПК прививка

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 2 года
Доброго дня. Сьогодні зробили прививку КПК? Які можуть бути реакції? Температура на який день може бути? І нам через місяць на море, чи можна їхати? На морі якраз сильні випадки кору? Прививка захистить нас?
Категория: Педиатр
Добавлен: 3 июля 2017 года

19 ответов

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-07-06 21:04
Добрый день.
На 4 -10 сутки могут быть повышения температуры, катаральные явления, сыпь. Они требуют только симптоматического лечения (жаропонижающее). Но обычно эта прививка переносится хорошо.
Да, через месяц уже можно ехать на море. Однократная прививка не дает 100% защиты, но посещать места с повышенной заболеваемостью корью можно.
Всего доброго.
Ірина 2017-07-06 22:18
Дякую. Ще одне питання. У нас є тільки одна Пентаксим, другу будуть теж пентаксим, а як на рахунок подальшої? Я не хочу поліомієліт цю оральну вакцину, її якось можна замінити?
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-07-06 22:31
Можно Пентаксим без ХИБ компонента, можно АКДС+ИПВ, можно Инфанрикс Полио.
Ірина 2017-07-06 22:55
А поліомієліт туди входить в уколі так? І дія та ж що і у каплях?
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-07-06 23:29
Да, все верно, в них инактивированный полиомиелит, но действует, как в каплях.
Ірина 2017-07-15 11:18
Доброго дня. Малого вкусив пес за носик. Не сильно, пес свій, здоровий. Єдине я переживаю, що в нього немає прививку від правцю. Одну робили ще 2 р тому і все. Вакцини зараз немає. Сиджу, переживаю. Що ви можете порадити?
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-07-15 14:17
Добрый день.
При таком укусе заражение столбняком мало вероятно, обычно достаточно хорошо с мылом промыть рану и обработать антисептиком.
Но после появления вакцины нужно завершить вакцинацию. Такие ситуации будут повторяться.
Всего доброго.
Ірина 2017-07-15 14:36
Дякую Вам.
Ірина 2017-08-02 11:29
Доброго дня. Вчора були на річці, малий трошки побігав по воді, не купався, разок -два намочився. Сьогодні вже ціле рано пчіхає. Нам через 3 дня на море їхати. Переживаю щоб не була простуда. Що можна зробити? Чхання це вже ознака того що простуда буде?
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-08-02 22:28
Добрый день. Не обязательно. Промывайте носик физ. Раствором или солевым раствором (капли в нос), посмотрите горлышко, если есть покраснения - начинайте брызгать. Можно добавить чай с ромашки.
Ірина 2017-08-24 09:09
Доброго дня. Скажіть про що говорить наш аналіз. Сутки була температура 38-39. Горло червоне. Бачу лімфоцити дуже низькі.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-08-24 15:06
Добрый день. Такой анализ указывает на обезвоживание (может быть из-за высокой температуры) и воспалительный процесс.
Ірина 2017-08-24 21:50
В суботу блював, в неділю поносив, у вівторок почалася температура і в середу здавали аналіз при такій високій температурі. Просто в неті начиталася про понижені лімфоцити і переживаю.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-08-25 21:21
Как раз рвота и понос, да еще вместе с температурой способствуют обезвоживанию.
Лимфоциты понизились в процентном соотношении, потому что повысились сегментоядерные и моноциты, это взаимосвязанные процессы. А последние повышаются при воспалительном процессе.
Ірина 2017-08-25 22:58
Сьогодні перездала аналіз. Вже добрі. дякую Вам за відповідь.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-08-25 23:04
Всего доброго.
Ірина 2017-11-23 13:40
Доброго дня. Малий почав підкашлювати сьогодні. А в понеділок кличуть нас манту робити. І відповідно за пару днів БЦЖ. Хотілося б зробити, бо нам вже 2,7 р, вакцини не було. Але переживаю на рахунок кашдю, чи можна робити чи краще відложити?
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-11-23 15:13
Добрый день.
Необходимо наблюдать за ребенком, если за три дня кашель пройдет, тогда можно делать Манту, если же к понедельнику усилится, тогда нужно отложить.