Інфекція і лімфовузол

Спрашивает: Сарахман Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Здравствуйте, у мене ячмнінь на оці. І з тієї сомої сторони невеличкий шарік перед вухом, чуть болить. Це може бути лімфовузол чи це нормально. Фото прикладаю де він в мене орієнтовно. І чи потрібноузд срочно чи почекати коли ячмінь пройде і ще герпес на губі.
Категория: Инфекционист
Добавлен: 17 марта 2020 года

2 ответа

Ірина 2020-03-17 19:59
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2020-03-19 22:35
Сарахман! Если есть ячмень, обязательно проходите осмотр у окулиста. Если обострился герпес, то может быть увелич. Л. узла. Всего доброго.