Чи потрібно лікувати герпес 6 типу у слині?

Спрашивает: Леся
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, 5 років як життя перетворилося на пекло - постійна слабкість, болі в колінах, правій лопатці, тазових кістках, іноді температура без причин до 37,4, сильне дуже сильне безперервне випадіння волосся, генітальний зуд та неприродня вагінальна сухість, гіперемія великих статевих губ, висипання на обличчі, неалергічний риніт, погіршення пам'яті і важко зосередитися. Аналізів скидати не буду, бо їх кілька папок уже назбиралося. Суть в тому, що не виявляється нічого, крім герпесу 6 типу в слині приблизно 3*10 в 4 степені (у крові, мазках зі статевих органів немає). Венеричних захворювань немає, загальний аналіз в нормі, ревмопроби в нормі, бореліозу немає, гепатиту і сніду немає, інших герпесів немає і т. д. і т. д. Пройшла безліч курсів у імунолога - Валацикловіру, курс Валганцикловіру, Гропринозину, кілька курсів Фамцикловіру, у комбінації з імунними препаратами. Герпес нікуди не зникає, симптоми стабільні, а інших захворювань просто немає! Зіткнулася з тим, що інші лікарі просто ігнорують мене, відправляють до писхотерапевта, тому що кажуть - герпес 6 в слині це норма і лікуванню не підлягає! Інших діагнозів просто немає, була у десятків лікарів Львова, у кількох клініках Києва. У мене єдине питання, благаю, скажіть свою відповідь: Чи може герпес саме в СЛИНІ давати такі симптоми і чи продовжувати лікування противірусними? Дякую, чекаю відповіді.
Категория: Инфекционист
Добавлен: 25 декабря 2022 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2022-12-26 11:45
Леся! Если ДНК вируса герпеса только в слюне и сеть антитела защиты от него G в крови, то лечение его проводят только в стадию проявления ОРЗ. В остальных случаях только иммунопрофилактика, витаминные комплексы, натуральные адаптогены. Если есть антитела защиты от ВГЧ 6 тип, то он такие жалобы, как у вас не вызывает. Напишите, есть ли у вас антитела G к ВГЧ 6 тип.
Платная консультация
Леся 2022-12-27 19:36
Дякую за швидку відповідь! Ні, такого аналізу не робила, ніхто його не назначав. Отож, навіть якщо G буде позитивний, лікувати не потрібно і мої скарги з цим не пов'язані?
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2022-12-28 16:34
Леся! Сдавайте кровь на выявление антител G.