Хронічний холецистит

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Хронічний панкреатит, хронічний гастріт
Доброго вечора, Турбує біль з правої сторони, на узі виявили виражена деформація жовчного, деформований у шийці і тілі жовчний s подібної форми з густим осадом біля стінки, пів року тому лікар виписував холудексан, дуспаталін, омез і креон, чи можна ці ліки пропити знову? Зараз немає змоги поїхати на консультацію, а в нашому місті гастроентеролога немає
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 16 мая 2021 года

1 ответ

Морозова Наталья Евгеньевна
гастроэнтеролог 2021-05-27 14:45
Здравствуйте, Марина! Назначенные ранее препараты можно повторно принимать в настоящее время, схема лечения может быть такая: омез 20 мг 1р в день за 30 мин до завтрака на 14 дней, дюспаталин 200мг 2 раза в день за 20 мин до еды на 15 дней, креон 10000 по 1-2 капс 3 р в день с едой на 15 дней, холудексан 250 мг 2 р в день после завтрака и ужина на 15 дней.