Х-ба Паркінсона

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 51 год
Здравствуйте, Доброго дня. В мене х-ба Паркінсона, хворію 6 років. Принімаю Левоком 250/25 13таб. 3 рази в день і Міраксол 1 мг по 0,5(пів таб) 3 рази в день. Зараз проблеми з доставкою медикаментів, знайшла аналог Міраксолу Мірапекс 0.375мг ПД. Прочитала, що цей препарат пється одноразово в сутку. Це мені потрібно 4 таб. Випити одноразово? Чи можливо цей препарат пити 3 рази на день? Дякую.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 11 апреля 2022 года

1 ответ

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2022-04-11 21:20
Здравствуйте.

Вы можете принимать пролонгированный Мирапекс в эквивалентной дозе Мираксолу 1 раз в сутки.
То есть 4 таблетки сразу, если доза 0,375 мг.
Вы всё правильно поняли.