Головні болі

Спрашивает: Ірина
Пол: Мужской
Возраст: 13 лет
Хронические заболевания: Мігрень під питанням, гіпертензійні кризи теж під питанням поки у невролога.
Здравствуйте, підліток 13 років головні болі з дитинства, часто з рвотою, направив невролог та окуліст до ендокринолог. Які аналізи потрібно ще здати перед візитом. (заг. Ан. крові, кортизол, сеча заг. Та Нечипоренко, узі наднирників зроблено). Чотири місяці назад наблюдались з гінекомастією
Добавлен: 9 июня 2020 года

5 ответов

Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2020-06-10 00:39
Добрий вечір, Ірина.
Вкажіть зріст та вагу дитини.
Кортизол оцінювали у крові?

З повагою, Олена Трохимівна
Платная консультация
Ірина 2020-06-10 08:53
Доброго ранку, зріст 176 (за карантин біля 10 см виріс) вага 51. Кортизол у крові. Гол. Болі з років 6. Щотовитку, цукор в динаміці ост раз перевіряли в 9 років, коли лежали в стаціонарі в гастро.
Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2020-06-11 23:00
ТТГ, Т4 свободный, ПРЛ, калий, натрий крови, альдостерон- рениновое соотношение, гликированный гемоглобин, кортизол слюны в 23.00, МРТ головного мозга.

С уважением, Елена Трофимовна
Платная консультация
Ірина 2020-06-11 23:16
Дякую
Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2020-06-11 23:36
Будь ласка.
Буду вдячна за відгук.

З повагою, Олена Трохимівна