Дівчинка не росте
Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: дитина не росте
Здравствуйте, Дівчинці 14 років, зріст 1,45см, вага 31 кг. Каріотип норма 46хх. Рентген кості відповідає 11 років. іфг 128. усе інше норма. Місячних немає, матка у вигляді тяжа. Наскільки це серйозно.
Категория: Детский эндокринолог
9 ответов
Доброго дня. Прикладіть фото аналізів та УЗД в повідомлення. Коли і де робили каріотип? Чи був очний огляд дитини генетиком?
З повагою, Олена Трохимівна
Платная консультация
Зрозуміла.
В Вашому випадку треба обстежуватися далі в спеціалізованому дитячому ендокринологічному відділенні, бажано на рівні області, тому що дитина потребує проведення медикаментозних проб для підтвердження або виключення дефіциту гормону росту і можливо інших гормонів.
З повагою, Олена Трохимівна.
Платная консультация
Стаціонарне, бо ці проби можно зробити тільки в умовах стаціонару.
З повагою, Олена Трохимівна.