Обясните диагноз
Спрашивает: Ершова Елена
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Здравствуйте, Мрт в правій середньодобовій ділянці більш характерна для інтрааксіального додаткового обемного утворення, астроцитарного t-r (відповідає Low grade гліомі) . Місяць тому отримала забій голови після чого звернулась до невропатолога з скаргами на головні болі, раніше скарг на головні болі не було.
Категория: Нейрохирург
1 ответ
Здравствуйте. Необходимо провести МРТ головного мозга с контрастом. После этого определяться с тактикой лечения. После проведения МРТ, можно меня набрать 0957986808, для дальнейшей очной консультации. Я нахожусь в Киеве.