Температура 37-37.5 вже третій рік, головні болі, біль горлі

Спрашивает: Сніжно Сніжана
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: Був хронічний тонзиліт і тому видаляли мигдалини
Добрий вечір, в мене вже третій рік піднімається температура від 37 до 37,5 і піднімається на вечір, дуже часто болить горло, голова, часто крутить як піднімається температура, рік тому робили операцію по видаленню мигдалин, температура не пройшла, симптоми які були такі і остались). Зараз замітила шишку на задній стінці горла)
1. Що це може бути?
2. Що робити в такій ситуації?
Категория: Лор
Добавлен: 23 октября 2021 года

1 ответ

Нужно обследоваться по поводу патологий ЖКТ, а также сдать ПЦР из зева на предмет вирусов ВЭБ, ЦМВ и ВПЧ. На скрытые инфекции такие как хламидии, микоплазма, токсоплазма.