Геморой не проходить8

Спрашивает: Наталья
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Вітаю, Вітаю, доброго дня. Допоможіть будь ласка з делікатною проблемою. Страдаю гемороєм на протязі багатьох років. останній час також є періодично кров після дефекаціі (на бумазі) пугають шишки які не проходять. Вправляю пальцем. Детралекс пила і зараз мажу проктозан нео
Категория: Проктолог
Добавлен: 21 октября 2024 года

1 ответ

Анастасия Валеева 2024-10-22 16:27
Здравствуйте, для консультации напишите в WhatsApp +48794301611
Анастасия Валеева