Допоможіть розібратися чим викликаний нестерпний біль у суглобах?!

Спрашивает: Карина
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: Приймаю гормон фемостон 1/10 (гінекологія)
Вітаю, допоможіть розібратися!
Відчула нестерпний біль в суглобах, боліло все тіло, кінцівки набрякли (не дуже сильно) але руки в кулак не могла зігнути, ходити було боляче, присісти не могла! Із загального стану: слабкість, запаморочення, діарея і висипка на ногах як кропивниця (невелика) ! Після двох днів прийому нестироїдних протизапальних легше не стало, дали гормон - могла рухатись!
Аналізи крові і сечі в нормі! Здала додаткові! Надсилаю!
Мене цікавить це вірус так міг вплинути на суглоби чи артрит, артроз?!
Категория: Ревматолог
Добавлен: 5 июля 2024 года

3 ответа

Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-07-06 09:38
Сдайте анализ крови на АНФ с определением титра антител и типа свечения, АЦЦП, ревматоидный фактор

Какой именно гормональный препарат Вам давали?
Карина 2024-07-06 09:48
Спасибо большое за быстрый ответ!
Аналог дексаметазона (немного сильнее, так сказал врач)!
Препарат снял сильное обострение, но суставы все равно болят (крутят) , немеют кончики пальцев!
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-07-14 23:11
Отёчность суставов наблюдается?