Дерматичне почервоніння

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Нема
Доброго вечора, у мене протягом п'яти місяців появлялися точкоподібні червоні пятна на одній нозі а потім на другій не болить не свербить але пятна все збільшується і збільшується що це може бути хронічних захворювань немає і ця причина розповсюджена тільки на ногах
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 марта 2024 года

3 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-03-02 20:31
Добрый день, уточните - пятна гладкие на ощупь? Что с сосудами на нижних конечностях? В течении дня на ногах много времени проводите? Какая динамика у высыпаний - одни проходят другие появляются? Дома есть животные?
Олександр 2024-03-02 21:29
Доброго вечора, пятна гладкі на дотик без рельєфу як звичайна шкіра. Як проявляються такі червоні сліди починаючи з рідкого посіву як 10 коп і в діаметрі збільшується один за одним і стають чіткими, на рахунок чи зникають старі то ні вони ростуть. Так Лікарю ви правильно замітили я на ногах з 9 по 6 і робота грузщика з вагою в руках. Тварин я звісно люблю, але немає ні кішок ні собак і так далі. Я скинув досить ранні прояви цих синців
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-03-12 13:02
Это проявление сосудистой патологии, возможно тромбофлебит. Если есть возможность посетите сосудистого хирурга. Старайтесь уменьшить нагрузку на ноги, дома больше отдыхайте с приподнятыми ногами. Местно можно гель Троксевазин