Блаферит алергічний

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Здравствуйте, Допоможіть будь ласка мені в лікуванні. Пів року тому, почали свербіти очі, сухість. Прокапала окомістином, ніби пройшло, але не надовго. Край повік став набряклим, постійно чешеться, що неможна зупинитись. Десь через три місяці в зовнішніх куточках почали утворюватися білі виділення. Зробила посів, нічого не виявлено. Почали випадати вії. Звернулась до окуліста, діагноз алергічний блаферит. Призачено торбодекс, гідрокортизон мазь. Лікар сказала лікування буде довгим. Пройшло 3тижні, стан не дуже змінився. Почервоніння і набряклість повік зберіглось, трохи менше випадають вів. Скажіть, що робити дальше, щоб вилікуватись остаточно? Дякую
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 28 февраля 2020 года

3 ответа

Федящина Галина Александровна
офтальмолог 2020-02-29 09:05
Здравствуйте. Сдайте анализ на демодекоз (клещ, который живет в фолликулах ресниц) анализ делают в кожно- венерологическом диспансере. В зависимости от результата можно будет продолжать лечение.
Платная консультация
Зоряна 2020-02-29 09:06
Дякую вам.