Анализ на носительство СМА

Спрашивает: Людмила
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Здравствуйте, если можно хотела бы чтоб вы посмотрели результаты анализа на СМА мое и мужа, в семье был ребёнок со СМА 1
Категория: Генетик
Добавлен: 1 июля 2022 года

10 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2022-07-02 08:37
Доброго дня!
Ви з чоловіком носії однієї з частих мутацій у цьому гені.
Сформулюйте своє запитання, будь ласка.
Платная консультация
Людмила 2022-07-02 09:11
Скажите пожалуйста есть возможность родить здорового ребёнка если мы вдвоём носители?
Людмила 2022-07-02 09:20
При первом визите к генетику нам сразу же предложили донорскую сперму
Наталя Петрівна
генетик 2022-07-02 21:23
Імовірність СМА у вашої дитини складає 25% для кожної вагітності.
Можна застосовувати пренатальну діагностику після проведення хоріонбіопсії на 10-12 тижні.
Якщо для вас припустиме переривання вагітності у разі виявлення СМА у плода.
Платная консультация
Людмила 2022-07-02 21:31
Можно ли в нашем случае воспользоватся ЭКО с генетическим анализом? Сколько перечитала литературы то говорят что могут выбрать здоровый эмбрион на 99% без СМА? Спасибо вам большое за ответ
Наталя Петрівна
генетик 2022-07-03 11:09
Такий тип ПГД є доступний не завжди.
Це необхідно запитувати в вашій конкретній клініці.
Залежить від їх технічних і ваших фінансових можливостей.
Платная консультация
Людмила 2022-07-03 20:17
Доступний не завжди в плані змоги лікарні і фінансів? чи в нашому випадку? Ми шукаємо усі можливі методи без донорства сперми і яйцеклітини
Наталя Петрівна
генетик 2022-07-04 10:44
Не завжди буває технічна можливість у клініки. І коштує це дорого.

Ще одну можливість я описала вище - пренатальна діагностика.
Платная консультация
Людмила 2022-07-04 22:04
Спасибо большое вам за консультацию