Забій голені

Спрашивает: Надежда Онисько
Пол: Женский
Возраст: 75 років
Хронические заболевания: Приглухуватість, катаракта, бедро правої ноги протезоване.
Доброго дня Вам! 17 квітня упала, дістала забій голені лівої ноги. Була пухлина на голені – з оцтом масувала. Робила компрес із капустяним листком кілька разів, зверху примотувала еластичним резиновим бинтом. У проміжку робила масаж місця забою із оцтом. 20 квітня виявила, що синець розійшовся по всій голені і були червонясті утворення. Свербіж невеликий. Зробила фото. Підкажіть, будь ласка, чим підлікувати? Буду вдячна.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 21 апреля 2021 года

9 ответов

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-04-21 11:48
Здравствуйте.

По фото похоже на аллергический контактный дерматит.

Для лечения используйте крем с Бетаметазоном (например, Целестодерм) 2 раза в день на 10 дней.
Надежда Онисько 2021-04-21 11:57
Дякую Вам! Якщо в аптеці немає такого препарату як ЦЕЛЕСТОДЕРМ, чим можна замінити? Напишіть, будь ласка.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-04-21 12:53
Можно использовать Дермовейт, Элоком, Триакутан.

Любой из этих кремов можно использовать 2 раза в день на 10 дней.
Надежда Онисько 2021-04-24 11:28
Шановний Михайло Володимировичу, доброго дня Вам! Сповіщаю, що четвертий день лікуюся запропонованим Вами лікарським засобом ЦЕЛЕСТОДЕРМ-В. Поки що покращення немає. Вчора уважно прочитала інструкцію, побачила показання: "лікування дерматозів, чутливих до сильнодіючої глюкокортикостероїдної терапії, таких, як псоріаз; початкове лікування тяжкої атопічної екземи". А в побічних реакціях, пов'язаних із лікуванням: може виникнкти. Алергічний контактний дерматит. Засумнівалася, чи правильний діагноз і лікування цією маззю. Будь ласка, уточніть. Також не знаю, чи можна із цими висипками на нозі після сильного забою купатися. Напишіть, буду вдячна.
З повагою Надія Онисько.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-04-24 23:07
Здравствуйте.

Не совсем понял, улучшения нет или покраснения разрешились?

Мыться можно.

На мой взгляд, у Вас аллергический контактный дерматит. Это дерматоз, чутливый до сильнодіючої глюкокортикостероїдної терапії
Надежда Онисько 2021-04-25 12:47
Доброго дня, вітаю Вас із Святом Вербної неділі. Дякую Вам за увагу. Висипка після забою поволі зменшується. Ще раз Вам дякую. Всього Вам найкращого. Надія Онисько.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-04-25 13:17
Спасибо, здоровья Вам.
Надежда Онисько 2021-04-30 18:58
Шановний Михайло Володимировичу, доброго дня Вам! Сповіщаю, що десятий день лікуюся запропонованим Вами лікарським засобом ЦЕЛЕСТОДЕРМ-В. Висипка ще є. Може треба поміняти цей лікарський засіб? Напишіть, будь ласка. Із наступаючими Вас Великодніми Святами!
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-05-02 10:14
Здравствуйте Надежда

Добавьте фото высыпаний на сегодняшний день.