Пятно на лодоні

Спрашивает: Віка
Пол: Женский
Возраст: 45 лет
Здравствуйте, з'явилось дивне пятно на долоні руки. Воно не відрізняється за коліном від шкіри, має овальну форму, краї білі шелушиві, велике за розміром Від нього вище є ще два маленькі просто шершаві. Вибачте, не можу сфотографувати, бо його погано видно. Десь три тижні тому було таке на внутрішній стороні руки, там де згинається лікоть, тільки в середині. Дискомфопту немає. Скажіть, будь-ласка, що це?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 7 марта 2020 года

7 ответов

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-07 14:56
Здравствуйте Вика.

Я без фото не смогу сказать, что это.

Необходимо фото и ли необходимо очно обратиться к дерматологу.
Зоряна 2020-03-07 15:14
Попробувала сфотографувати, але так як мила недавно руки, дуже не чітко видно. Подивіться будь-ласка, видно тільки менше, а те що велике не видно
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-07 15:26
По фото похоже на очаги утолщения кожи - мозоли.

Для лечения можно использовать любой увлажняющий крем.
Зоряна 2020-03-07 15:33
Дякую за відповідь. Я пізніше скину вам фото коли буде добре видно. Дякую щиро за допомогу.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-07 15:53
Пожалуйста, выздоравливайте.

Буду ждать новых фото.
Зоряна 2020-03-07 16:59
Ось подивіться зараз його видно.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-08 06:17
Ничего опасного и страшного на фото не вижу.

Используйте увлажняющие крема.