Незходить еритема після контактного дерматиту?

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: НЕМАЄ
Здравствуйте, незходить почервоніння після контактного дерматиту(хімічного) на обличі вже близько пів року. Зараз ніяких препаратів неприймаю. Мастив пантенолом довготривалий період. Трішки почервоніння зійшло. Вибачте зараз буду писати будь-яякі букви бо незнаю що вам ще пояснити. БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 2 ноября 2015 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-09-12 12:18
Добрий день!
Це - післязапальна гіперемія, не виключено, що сформувався рубець.
Зверніться до дерматокосметолога для огляду і корекції.