Йодофільна флора, проблеми з кишківником

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Вітаю, допоможіть розібратися. Постійно турбує кишечник. Після кожного прийому їжі відчуття важкості, метеоризм, позиви в туалет, але безрезультатні, і весь час чути булькання, кавчання в кишківнику. Випорожнення кашообразні чередуються запором. Здала кал на копрограму і дисбактеріоз (фото додаю). Лікар назначила приймати лінекс 2 рази на день, мезим 25000 4 рази на день 2-3 тижні і дієту. В першу неділю прийому стало все налагоджуватися, але на другій всі симптоми повернулися. Порадьте, що робити. Можливо потрібно ще щось додати виходячи з аналізів. Не можу спокійно спати, працювати. Допоможіть!
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 16 июня 2024 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2024-06-17 14:48
Наталия! Сейчас диета стол №4 по Певзнеру, см. В интернете, курс 10 дней, затем стол №5. Т. Альфа-нормикс по 200 мг 3 раза в день. Курс 7 дней. К. Омепразол по 20 мг утром за 30 минут до еды утром. Курс 14 дней. Продолжайте принимать Линекс и Мезим. Добавляйте Т. Тримедат по 200 мг 3 раза в день за 20 минут до еды. Курс 14 дней.
Платная консультация
Наталия 2024-06-18 13:43
Доброго дня, Олена Володимирівна! Дякую за швидку відповідь, за призначення. Омепразол не можу приймати бо п'ю гормони візан, а в інструкції вказано, що він знижує дію останнього. Скажіть, будь ласка, за аналізами все ж таки є патогенна флора?
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2024-06-18 17:54
Наталия! Увеличено количество кишечной палочки.