Як зрозуміти причину алергії?

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Здравствуйте, мені 32 роки, останні 3 роки періодично, раз в 1,5-2 місяці потерпаю від алергії. Донедавна це була висипка по цілому тілу, якій передувала свербіж долонь (дуже сильна, тривалістю 10-15 хвилин), коли на тілі починала з'являтися перша висипка, руки поступово переставали чіхатися. Але останні 3 рази такого алергічного приступу досить не втішні. Починається із терпимого болю в чолі, тиск 14090, десь за 2-4 год починають свербіти руки, головний біль вщухає, знову ж таки проявляється висипка. (я зазвичай при мінімальній висипці біжу на швидку, щоб вкололи супрастин. і т. п) .,але після ін'єкцій приступ перестав зупинятися. Далі набрякаю (переважно очі) і тиск падає, . останній раз до 6020+ страшна рвота і діарея. Закінчилося все в реанімації. За харчуванням стараюся слідкувати. І аналізуючи оці приступи, розумію, що жодного разу не було чогось спільного, що я вживала. Бувало, що я мала приступ такий після якихось нервових збуджень (але таких які я на волю не випускала, а" все в собі"), припускала, що така реакція могла бути на хлор. Але ні, були приступи і без контакту з хлором, далі грішу на барвники які додають в ковбаси і інші продукти. Хочу здати алергопроби. Але в переліку немає тих складників на які я можу мати алергію. Десь читала, що це може бути проблема із щитовидною залаозою або шлунково-кишечним трактом. А куди ліпше- лямблії. Підкажіть, з чого почати? І ще підкажіть, якщо, наприклад, алергія на кофеїн, бо каву вживаю щодня, то вона могла б проявлятися з такою періодикою чи я б відчувала щоразу після вживання кави? Щиро дякую. Чекаю відповіді!
Категория: Аллерголог
Добавлен: 14 февраля 2016 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2016-02-14 14:28
Необходимо сделать общий иммуноглобулин Е, суммарные антитела к токсокарам, лямблиям, УЗИ органов брюшной полости, анализ крови на гормоны щитовидной железы для постановки диагноза и лечения