Вульвовагинит

Спрашивает: snizhka
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, моїй дочці 4 рочки і в неї появилися такі симптоми як почервоніння на полових губах довгий час не проходить та ще й почали зявлятися на трусиках жовті плями, допоможіть будьласка, підкажіть що робити?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 30 октября 2014 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-30 17:23
Доброго дня! Обов"язково зробити мазок на флору-необхідно розуміти причину таких виділень, їх збудника
Платная консультация
snizhka 2014-10-30 18:08
Дякую обовязково зробим, а якщо присутній неприємний запах тоді на яку хворобу подібні признаки? Завчасно дякую.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-30 18:10
Не потрібно гадати. Список довгий. Інфекція є однозначно. Подібний-непобідний-гадати непрофесійно, зрозумійте. Успіхів Вам.