У диини 140ударів за хвилину, це погано?

Спрашивает: Аліна
Пол: Женский
Возраст: 4роки
Хронические заболевания: Зараз є кашель!
Здравствуйте, вчора дитина пвідомала що у мене дуже стукає тут(тойсть серце), сьогодні зранку порахувала то вийшло 140ударів. Скажіть це дуже страшно, і шо при цьому робити, куди звертатись так як сьогодні вихідний день? Наперед дякую вам що вислухали, всього доброго!
Категория: Кардиолог
Добавлен: 19 марта 2017 года

1 ответ

Здравствуйте! Это не страшно. Для ребёнка четырех лет многовато, но не критично. В ближайшее время покажите девочку врачу и сделайте экг.