Погано стоїмо на ножках

Спрашивает: Олеся
Пол: Мужской
Возраст: 9 мес
Здравствуйте, нам 9 міс. він у мене спокійний. Ми погано стоїмо на ножках. За ручки не вміє ходити. Сам не підноситься. Не вміє сам стояти. Проте сам сидить. Масажик і гімнастику робимо щодня. Стоїть до 5 хв потім сідає. почали сидіти майже у 8 міс. прочитала вже різні думки. Слід звернуутися до нвропатолога?. це проблема чи ще не час.? чи просто прийде на все свій час
Категория: Педиатр
Добавлен: 11 ноября 2015 года

3 ответа

Доброго дня!
Раджу показати дитинку дитячому неврологу. Дуже хочу, шоб все у вас було добре.
А як проходили пологи?
Чим годуєте і як набирає масу малюк?
Будьте здорові!
Платная консультация
Олеся 2015-11-11 18:14
Пологи пройшли добре. Ми на ГВ + прикорм. В 9 міс маємо 8.500кг при вазі при народженні 3150кг. Дуже. Дякую за пораду. Завтра підемо до невролога
Олеся, доброго ранку!
Вагу малюк набирає достатньо.
Всього найкращого!