Сумісність ліків

Спрашивает: Вероніка
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Вітаю, лікар-гінеколог прописала мені (жінці) самітол. І сказала, щоб чоловік пропив також курс зі мною (4 таблетки разово). Але він наразі приймає тафнекст і аденомак. Чи можна йому зараз прийняти самітол?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 24 июня 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-06-24 12:04
Вероника! Ваш муж может принять этот препарат для профилактики заболевания у себя. Т. е. заболевания, которое выявлено у вас сейчас.