Сильно пече підлівою лопаткою і сильно пече рука

Спрашивает: іван
Пол: Женский
Возраст: 47 років
Хронические заболевания: сильно пече підлівою лопаткою і сильно пече рука
Здравствуйте, сильно пече підлівою лопаткою і сильно пече рука рука болить вже болить 7 днів ми незнаєм що робити поможіть
Добавлен: 23 апреля 2015 года

1 ответ

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2015-04-23 14:34
Заочно допомогти - неможливо. День та час очної консультації можна узгодити зі мною за тел 067 408 21 27.