Сальпингіт

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Тонзиліт
Доброго дня! Допоможіть розібратися. На узд виявлено запалення правої маткової труби. Назначено лікування: свічки ревмоксикам і таблетки ібупрофен. Здана мікрокультурна діагностика (АФ Сечова система) з визначенням чутливості збудника до антибіотиків. Назначено: ампісульбін 1,5 г на 7 днів, фуцис 150 мг-3дні, дістрептаза-12 днів. мовіназа-10 днів. Перегляньте, будь ласка, аналіз. Чи дійсно там виявлено стафілокок золотистий? Чи дієве назначене лікування? Чим все це загрожує?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 июля 2023 года

5 ответов

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2023-07-04 12:12
Добрый день, это выявлено в моче, да, действительно, а также кишечная палочка, но Вам нужно сдать бак. посев из влагалища.
Наталия 2023-07-04 14:47
Доброго дня! Справа в тому, що мазок брали з влагалища, а чомусь написали сечова система. В мене ще питання:
1. Чи можливо вилікуватися даними препаратами і чи потрібно взагалі вбивати ці бактерії? Яка їх норма?
2. Чи можна паралельно проходити лікування хроничного тонзиліту?
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2023-07-05 12:48
1. Во влагалище их не должно быть в любом титре, по чувствительности в анализе нет данных за амписульбин.
2. Да, можно будет.
Наталия 2023-07-05 18:59
Доброго дня! Тобто антибіотик ампісульбін буде не ефективний? Так в ньому діюча речовина ампіцилін і сульбактам по таблиці стоїть чутливий. Чи я щось не вірно розумію. Я вже остаточно заплуталася. І ще скажіть, будь ласка, якщо після антибіотика, десь через годину, піднялася температура 37.3, це може бути на фоні його прийому. Що тоді робити в такій ситуації? Дякую!
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2023-07-09 14:49
Да, всё верно, не заметил его сразу, будет чувствительный, в данном случае субфебрильная температура может быть связана как с воспалением, так и индивидуальной чувствительностью. После того как пройдёте курс антибиотиков, нужно будет через 7 дней повторно сдать бак. Посев.