Розтягнення зв’язок гомілкостопу

Спрашивает: дмитро
Пол: Мужской
Возраст: 34 года
Здравствуйте,6.06 отримав розтягнення зв"язок правого гомілкостопу. Призначили лікування. На даний час є больові відчуття і підпухша нога. Мажу маззю живокосту і мотаю еластичним бинтом. Що порадите? Дякую.
Добавлен: 17 июня 2016 года

2 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2016-06-17 16:23
Пораджу обмежити режим навантаження до стихнення больового синдрому, використовувати зручне стабілізуюче взуття для ходи, протизапальний гель замість живокосту (Диклак, Німід, Вольтарен і ін.) та відмовитись від бинтування суглобу
Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2016-06-18 12:13
Раджу виконувати рекомендації травматолога, який особисто бачив ногу.