Пустота душі

Спрашивает: Мороз Маряна Олександрівна
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Добрий день, чи може куріння бути спровокованим постійним стресом, хочу залишити уже 4 роки, до заміжжя могла покурити тільки у компанії друзів, тепер по 5-6 сигарет в день, особливо коли має з роботи приїхати свекруха, їй завжди усе неподобається от така вона людина,. Через деякий час її цькувань намагалась вкороти собі віку вже 2 рази, але нічого неполучається неможу цього зробити, як я маю донечку і нехочу її залишити з цією людиною, Я неможу нізким про це поговорити, допоможіть розібратись як мені бути.? Дякую.
Категория: Психолог
Добавлен: 24 октября 2018 года

3 ответа

Берман Дороти Вячеславовна
психолог 2018-10-25 01:01
Привіт, Маряна.
Так, люди часто починають курити в стресових ситуаціях. І чим напруженіша ситуація, тим сильніше тяга до куріння. Це відбувається тому що людина не вміє розслаблятися і приводити себе в норму іншим способом. Я зрозуміла, що куріння сигарет - не єдина проблема у Вашому житті. Є напружені відносини зі свекрухою, немає свого будинку і інші життєві труднощі, які пригнічують вас. Вам варто почати працювати з психологом або психотерапевтом, щоб навчитися приводити себе в норму і справлятися з різними життєвими проблемами.
Мар'яна 2018-10-25 21:46
Неможу піти я до спеціаліста, бо мене точно вона в дурку запхає, От і думала може ви мені допоможите.
Берман Дороти Вячеславовна
психолог 2018-10-26 00:44
Дурка Вас не потребує. Там і без Вас проблем вистачає. Я проводжу консультації та психотерапію онлайн по скайпу з 2001 року російською мовою. Мій скайп: "p-i-c. " (з точкою). Вартість 1 години 2000р.