Пустинор

Спрашивает: маша
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, порвався презерватив випила пустинор першу таблетку через2години а другу через 10 годин чи це мае велике значення?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 апреля 2015 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-04-16 23:00
Доброго вечора! Всі препарати необхідно приймати згідно інструкції. Я не можу Вам гарантувати, що буде 100% дія.І препарат називається "ПОстінор"
Платная консультация
марія89ру 2015-04-16 23:06
Це був секс зразу після місячних а ще я зразу поставила свічку еротекс!?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-04-17 00:22
Суть запитання?Еротекс треба ДО,а не ПІСЛЯ