Порвався презерватив(не закінчивши)

Спрашивает: Dima
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Добрий ночі, тількі що ми з моєю дівчиною займалися тим самим. Займалися с презервативом який завжди брали, і з яким проблем ніколи не було. По датам все чотко. Мені 21 їй 18. При зайнятості сексом я почув як змінилася чутливість в члені та дістав, і помітив що він порваний на головці. Но я не кончав, все ок з цим. Но хочу примітити, що у моєї дівчини в цьому місяці були стресові ситуація із-за яких в неї затримка місячних, все із-за екзаменів. В неї вони по стандарту йдуть 12-20(23 закінчуються максимум), но із-за стресу в цьому місяці їх досі немає(сьогодні 26 число). Но хочу ще примітити що в неї не перший раз із-за стресу такі затримки.
Питання, що нам робити, і чи можливе те що ми вагітні. Як противостояти цьому поки є час, поки є на це час. Велике дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 июня 2024 года

3 ответа

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-06-27 15:04
Доброго дня, напишіть будь ласка, коли у Вашої дівчини була менструація?
Dima 2024-06-27 20:53
Добрий день, 8 травня розпочались, закінчились 15 травня. Затримка відбулася із-за стресу, половий акт відбувався з 18 по 25. 25 вийшла сама ситуація описана вище. Вчора ми приймали постинор, бо не дочекались вашої відповіді. Побочних ефектів не було. На сьогоднішній день, всі симптоми на місячні. Біль в груддях, і поясниці
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-06-27 22:26
В данном случае беременности быть не может, учитывая что приняла Постинор, нужно спокойно ждать менструацию.