Опік ока іскрою з полум’я, почервоніння, сльозоточивість

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 44 года
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, що робити у випадку, якщо в око потрапила маленька іскорка від вогню? Спостерігається почервоніння ока, сльзоточивість, відчуття іскри під верхньою повікою. Дякую
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 4 января 2020 года

1 ответ

Федящина Галина Александровна
офтальмолог 2020-03-02 11:38
Здравствуйте. Если видите искры перед глазами. Обязательно очный осмотр офтальмолога. Необходима проверка остроты зрения и осмотр глазного дна.