Почервоніння та закисання очей

Спрашивает: Божена
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Доброго дня! Ще в родомі в дочки почали закисати оченята. Дежурний педіатр назначив Тобрекс 3 рази в день по 1 каплі. Через три дні все минуло і не було нічого 2-3 тиждні. Потім знову почалось. Наш педіатр ПО ТЕЛЕФОНУ у 2 словах обяснила як робити масаж сльозового каналу. Через 2 дні ми приїхали на планове зважування (1 місяць). Сказала, що напевно ми неправельно робимо той масажик і чи не могли б показати як його робити і подивитись на оченятка. На що вона відповіла (не дивлячись на немовля): "у вас забитий сльозовий канал". і дала направлення в мікрохірургію на зондування. Коли ми приїхали, то лікаря вже не було. В реєстратурі сказали приїхати "завтра" до обіду, але я побоялась. Нам 2 місяці і пару днів тому одне з оченят почервоніло і почало дуже закисати, а друге не червоне і менш закисає. Після того як ми капнули по одній каплі сульфацилу. Це алергічна реакція? Якщо так, то чому не 2 оченят? 2 день капаєм тобрекс що 4 години. На днях їдемо до окуліста. Ну спершу хотілось б проконсультуватись у вас.
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 25 марта 2014 года

1 ответ

Рогожина Кристина Артуровна
офтальмолог 2014-03-26 19:45
Здравствуйте! Вероятнее всего, у вас дакриоцистит новорожденных. Если массаж и капли вам не помогли, то нужно делать зондирование. На приеме врач уточнит диагноз и запишет вас на операцию. Вряд ли это аллергия. Не стоит затягивать с зондированием, чем раньше оно будет выполнено, тем лучше для глаза. После операции нужно будет еще около10 дней делать массаж и капать капли.