Немає місячних вже 2місяці

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Доброго дня в мене останні місячні (МЦ) були 19.11. 2015, зараз незначні болі в низу живота.
пройшла УЗД 06.01.2016:
Матка: відхилнна вправо, грушевидна. Контур чіткий, рівний.
Розмір: 45/35/50мм
Структура міометрію: однорідна звичайної ехогенності, без обємних утворів.
Ендометрій: 11мм, гіперехогенний контурується чітко. Порожнина матки вільна без особливостей.
Правий яйник: контур достатньо чіткий 27/20мм, структура не значно ущільнена містить рідинне вклюсення 12мм(фолікул).
Лівий яйник: розміщений типово контур чіткий 28/17мм звичайної ехогенності по переферії дрібні фолікули 5мм. Дугласів простір має рідину V-4см3.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 января 2016 года

1 ответ

Билышко Александр Витальевич
гинеколог 2016-02-20 16:19
Здравствуйте, нужна восстанавливающая терапия с имитацией нормального менструального цикла