Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, Скажіть будласка мене вже декілька днів підряд болить посередині живота під грудною кліткою. і час від чвсу тошнить! Що це може означати? Від чого це може бути? і щоо можна прийняти для зняття болі? Біль така що нінколи віддає по всьому животі
Категория: Терапевт
Добавлен: 7 ноября 2016 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2016-11-07 11:55
Здравствуйте.
Прежде, чем начать лечить, нужно знать- что лечить. Вам нужно пройти ФГС, УЗИ органов брюшной полости, а затем все показать и самой показаться терапевту. Вот тогда он назначит грамотное лечение.
Всего доброго.