Кіста жовтого тіла

Спрашивает: Наталя
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня. Проходила фолікуметрію 12 день циклу в лівому яїчнику був домінантний фолікул18 мм і менший 14 мм, 14 день циклу 22мм і 18 мм 15 день один фолікул 18 мм і в позаматковому просторорі була незначна кількільсть рідини сказав лікар що овуляція відбулась 18 день циклу узд показало два домінантні фолікули 29мм і 30мм. Лікар сказала що можливо це кіста жовтого тілаале вона невпевнена. Запитання чи таке можливо? І що з цим робити. Бо я переживаю планували вагітність а тут таке
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 марта 2022 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2023-04-11 12:22
Добрый день, да, такое может быть, нужно будет повторить УЗИ после месячных.