Чи відбудеться овуляція при 2 домінуючих фолікулах

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Гастрит
Здравствуйте, Цикл у мене 30-32днів. На 12 день після місячних лівий домінуючий фолікул мав 12мм, правий 7мм, ендометрій 6мм, трьохшаровий. Вже на 15день циклу лівий становив 15мм, правий став теж домінантний і мав 13мм. Ендометрій 7мм, трьохшаровий. Скажіть будь ласка, що робити? Чи відбудеться овуляція і як з цим можна завагітніти.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 февраля 2017 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-11-13 22:28
Для того, щоб завагітніти, необхідно відслідковувати овуляцію. І при її підтвердженні активно жити статевим життям. Овуляція з двох фолікулів можлива, але таке стається дуже рідко.