Кишкова паличка у роті в немовляті

Спрашивает: злата
Пол: Женский
Возраст: Дитині 6 місяців .було червоне горло.час від часу покашлює і запах з рота .збали посів на зів виявилиE.coli в роті.скажіть будь ласка зівдки таке могло трапитись і де шукати причину.Та чи виліковується антибіотиками.
Здравствуйте, моїй дитині 6 місяців. Недавно я помітила, що вона почала покахикувати і з рота неприємний запах. Дільнича подивилася сказала, що червоне горло і сірий наліт. Що то молочниця. Ми мастили кандідом в робили кварц. Але не пройшло. Тоді здали посів на Зів. Висіяли E. coli в роті. написали чутливість до певних видів антибіотиків. Скажіть будь ласка якою може бути причина появи тої кишкової палички в роті. наскільки це небезпечно для такої дитини І чи антибіотики є єдиним виходом. Та чи допоможуть в цій ситуації. Дуже переживаю, адже я дотримуюсь всіх норм особистої гігієни . Звідки таке у моїє дитини. Лікарі нічого не пояснюють. Лор дивився каже, що все добре. Буду щиро вдячна за допомогу. Дякую!
Категория: Лор
Добавлен: 19 июня 2017 года

1 ответ

Здравствуйте! Кишечная палочка попадает в рот ребенку через грязные руки, игрушки, соски и т. д. Выделен незначительное количество, что не требует лечения антибактериальными препаратами. Обрабатывайте глотку ребенку раствором Мирамистина или Декасана 3 раза в день неделю.