Каріотип. Невиношування вагітності

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, В мене було 3 вагітності, 1- завмерла на 8 тижні 2 і 3 до 5 тижня викидень. Чи може це бути через мій каріотип?
Аналіз проведений наметафазниххромосомах,500-700сегментів на гаплоїдний набір.
ЗастосованийGTGтип диференційного забарвлення хромосом.
Результат:
Каріотип46, ХХ; t (8; 16;) (р23,3; р12,2).
ПриміткиЗбалансована реципрокна транслокація між коротким плечем хромосоми 8 і коротким плечем хромосоми
16. Ділянки, що знаходяться дистальніше 8р23,3 і 16р12,2 обмінялися місцями.
Що означає цей діагноз і чи є в мене шанс виносити і родити здорову дитину?
Дякую
Категория: Генетик
Добавлен: 9 ноября 2015 года

5 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2015-11-09 22:06
Доброго дня,
каріотип чоловіка? Вік?
Каріотипи абортусів або ворсин хоріону визначали?
Платная консультация
Галина 2015-11-09 22:09
Каріотип чоловіка: Каріотип46, ХY. Порушень в числі та структурі хромосом не виявлено
Ні не визначали. Нам такого не казали
Галина 2015-11-09 22:32
Вік чоловіка 31 рік
Наталя Петрівна
генетик 2015-11-10 14:45
Швидше за все причиною переривань є саме Ваш каріотип. Якби дослідили каріотипи абортусів, то можна б було це стверджувати більш впевнено.
Взагалі ж, відомо, що для носіїв транслокацій ризик переривань чи завмирань вагітності складає близько 12%.
Тобто, імовірність нормальної вагітності є, і вона навіть більше, ніж імовірність чергового завмирання.
Платная консультация
Галина 2015-11-10 17:43
Дуже ДЯКУЮ!