Кардіограма

Спрашивает: Ігор
Пол: Мужской
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Тонзиліт, псоріаз, деформація грудної клітки
Здравствуйте, гляньте кардіограму будь ласка, чи все в порядку, для медогляду проходив терапевт не дивилась. З хронічних тонзиліт, псоріаз, деформація грудної клітки, флюрографія в нормі, буду дуже вдячний.
Категория: Кардиолог
Добавлен: 7 января 2021 года

1 ответ

Щудро Ольга Александровна
кардиолог 2021-01-08 00:52
Доброї ночі! На ЭКГ є синсуова ариимія, яка виникає внаслідок дихальних рухів, а також неповна блокада правой ніжки пучка Гіса - це усе варіант норми, все добре!