Графік щеплень

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Доброго вечора. Якщо ми одну АКДС робили 3,5 р тому вона не пропала? Дальше продовжувати графік чи потрібно спочатку? Бо тут в неті думки спеціалістів розходяться одні пишуть що вже не діє і все спочатку робити, інші кажуть продовжувати. Що нам робити? ВАкцину купляємо.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 6 мая 2019 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2019-05-07 20:46
Добрый день.
Заново цикл вакцинации начинать не нужно, Вы просто продолжаете делать дальше.